Shkronjat e para View larger

Shkronjat e para

Alkida Rama A-000758

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo eshte nje fletore e modeluar per t’i ardhur ne ndihme femijeve te ciklit parashkollor per te mesuar per te shkruar shkronjat e alfabetit te gjuhes shqipe. Ky botim eshte pergatitur nga nje eksperte e arsimit parashkollor, e cila njeh edhe metodat didaktike te mesimdhenies dhe mesimnxenies per kete grupmoshe.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 Lindje 2 Perendim
ISBN9789995606435

100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages48
ISBN9789995606435
Vendodhja e botimitElbasan
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë