Perrallat me te bukura me Princesha

Grup autorësh A-007465

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër përmban lloj-lloj historish me princesha dhe jo pak, por janë 26 të tilla. Shoqëruar me ilustrime, nuk ka si të mos jenë më të bukurat. Këtu do të gjeni princesha klasike, por edhe princesha të ditëve tona, princesha zemërmira, tekanjoze, çapkëne, bukuroshe… Këtu është princeshë Firifiu, princeshë Poleta, princeshë Sherazadja, princeshë Zeli, princesha me 999 këpucë e sa e sa të tjera. Po të mos i njihni e jeni kureshtare për bëmat e jetën e tyre, ky libër do t’jua dëftojë.

201 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928349163
Viti i botimit2021

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages196
ISBN9789928349163
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 2 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1