Festa e Hallouinit View larger

Festa e Hallouinit

Tea Stilton PE0300

New product

Përshkrim i shkurtër

Nje tjeter liber magjik vjen nga Tea Stilton (Elisabetta Dami ) per vajzat qe i pelqejne aventurat ne boten e Miushfordit.

More details

473 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928371157

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Përshëndetje!

Jemi grupi i Tea Sisters!

Studiojmë në kolegjin e Miushefordit dhe na pëlqejnë aventurat e misteret! Jemi shoqe shumë të veçanta, madje më shumë se shoqe... Motra!

Festa e Hallouinit

Në Miushford, po organizojmë një superfestë Hallouini: veshje me tematikë të caktuar, kunguj, ëmbëlsira, rrengje... dhe ndonjë keqkuptim të vogël që do ta zgjidhim falë forcës së miqësisë së vërtetë!

Data sheet

pages122
ISBN9789928371157
Shtëpia botueseHalloween Party
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1