Perrallat me te bukura me Princesha

Grup autorësh A-007465

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër përmban lloj-lloj historish me princesha dhe jo pak, por janë 26 të tilla. Shoqëruar me ilustrime, nuk ka si të mos jenë më të bukurat. Këtu do të gjeni princesha klasike, por edhe princesha të ditëve tona, princesha zemërmira, tekanjoze, çapkëne, bukuroshe… Këtu është princeshë Firifiu, princeshë Poleta, princeshë Sherazadja, princeshë Zeli, princesha me 999 këpucë e sa e sa të tjera. Po të mos i njihni e jeni kureshtare për bëmat e jetën e tyre, ky libër do t’jua dëftojë.

200 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928349163

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe196
ISBN9789928349163
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 2 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë