Sekreti me i madh View larger

Sekreti me i madh

David Icke BOT0187

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri më i fuqishëm i David Icke. Çdo burrë e grua në planet që lexon këtë libër ndikohet nga informacioni i mrekullueshëm që përcillet në të. Autori zbulon, nëpërmjet dokumenteve, se si njerëzit e të njëjtës vijë gjaku kanë kontrolluar botën për mijëra vjet; se si kanë krijuar fetë e mëdha dhe kanë shtypur njohuritë që do ta çlironin njerëzimin nga burgosja mendore.?

More details

902 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789995611606
Viti i botimit2009

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

28 other products in the same category:

More info

Ky libër përmban një sasi shumë të madhe me informacione tronditëse. Ju lutem shumë, mos vazhdoni më tej, nëse nuk arrini të shkëputeni nga sistemi juaj aktual i vlerave, apo nëse e ndieni nëse nuk mund të përballeni në mënyrë emocionale me atë që me të vërtetë është duke ndodhur në këtë botë. Nëse vendosni të vazhdoni, kujtohuni se nuk ka asgjë për t'u trembur. Jeta ekziston përgjithmonë dhe çdo gjë nuk është gjë tjetër veçse një përvojë gjatë rrugës drejt ndriçimit. Nga pikëpamja e nivelit më të madh të perceptimit, nuk ekziston as e mira as e keqja, vetëm një ndërgjegje që bën ca zgjedhje për të eksperimentuar gjithçka që mund të eksperimentohet. Ngjarjet e pabesueshme të zbuluara nga ky libër janë duke u nisur drejt fundit, pasi drita e lirisë po lind më në fund mbi transformimin më të madh të ndërgjegjes që ky planet të ketë parë ndonjëherë në 26000 vjet. Pavarësisht disa gjërave që do të lexoni, bëhet fjalë për një çast të mrekullueshëm për jetën tonë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages695
ISBN9789995611606
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiHasan Bregu