Teorite e Komplotit View larger

Online only

Teorite e Komplotit

Kate Tuckett BD0439

New product

Përshkrim i shkurtër

Një listim enciklopedik që paraqet disa nga konsipracionet më të famshme dhe jotëfamshme përgjatë historisë duke përfshirë vrasjen e presidentit Kenedi, vdekjen e Princeshës Dajanë, ngjarjet e 11 shtatorit, Burrat me të zeza etj.

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994300907

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Vetëm se je paranojak nuk do të thotë se askush nuk të ndjek. I shqetësuar se bota mund drejtohet nga një grupim që operon në nivelet më të larta qeveritare? Mund të kesh të drejtë! Duke sjellë bë vëmendje fakte për ngjarjet më të mëdha të shekullit, Teoritë e komplotit ka një maskim për çdo rast. Kate Tuckett punon për bashkësi kishtare të burimeve dhe të individëve, duke ndihmuar ata për t'iu përgjigjur çështjeve që prekin fëmijët vulnerabël dhe të pafavorizuara dhe të rinjtë.

Data sheet

pages240
ISBN9789994300907
Published year2009
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErmal Gjinaj