Kush e sundon botën? View larger

Kush e sundon boten?

Jim Marrs BOT0009

New product

Përshkrim i shkurtër

Po ju jap një paralajmërim. Po qe se jeni plotësisht të qetë dhe të kënaqur me këndvështrimin e veçantë që keni për njerëzimin, fenë, historinë dhe botën në tërësi, mos lexoni më tej... Historia e fshehtë që bashkon Komisionin Trepalësh me Masonët dhe Piramidat e Mëdha

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789995611705
Viti i botimit2008

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages548
ISBN9789995611705
Shtëpia botueseBota Shqiptare
RedaktoriKujtim Gjonaj
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAurel Manushi, Alfred Cako