Sekreti me i madh Shiko më të madhe

Sekreti me i madh

David Icke BOT0187

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri më i fuqishëm i David Icke. Çdo burrë e grua në planet që lexon këtë libër ndikohet nga informacioni i mrekullueshëm që përcillet në të. Autori zbulon, nëpërmjet dokumenteve, se si njerëzit e të njëjtës vijë gjaku kanë kontrolluar botën për mijëra vjet; se si kanë krijuar fetë e mëdha dhe kanë shtypur njohuritë që do ta çlironin njerëzimin nga burgosja mendore.?

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789995611606

1 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër përmban një sasi shumë të madhe me informacione tronditëse. Ju lutem shumë, mos vazhdoni më tej, nëse nuk arrini të shkëputeni nga sistemi juaj aktual i vlerave, apo nëse e ndieni nëse nuk mund të përballeni në mënyrë emocionale me atë që me të vërtetë është duke ndodhur në këtë botë. Nëse vendosni të vazhdoni, kujtohuni se nuk ka asgjë për t'u trembur. Jeta ekziston përgjithmonë dhe çdo gjë nuk është gjë tjetër veçse një përvojë gjatë rrugës drejt ndriçimit. Nga pikëpamja e nivelit më të madh të perceptimit, nuk ekziston as e mira as e keqja, vetëm një ndërgjegje që bën ca zgjedhje për të eksperimentuar gjithçka që mund të eksperimentohet. Ngjarjet e pabesueshme të zbuluara nga ky libër janë duke u nisur drejt fundit, pasi drita e lirisë po lind më në fund mbi transformimin më të madh të ndërgjegjes që ky planet të ketë parë ndonjëherë në 26000 vjet. Pavarësisht disa gjërave që do të lexoni, bëhet fjalë për një çast të mrekullueshëm për jetën tonë.

Të dhëna

Faqe695
ISBN9789995611606
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiHasan Bregu