Konspiracionet dhe mashtrimet View larger

Online only

Konspiracionet dhe mashtrimet

Vanckin, Whalen BOT0149

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë botim, autorët përpiqen të hedhin dritë mbi konspiracionet dhe intrigat më të mëdha të historisë.

More details

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9879995611873

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

A është LSD-ja vepër djallëzore e CIA-s? LSD-ja si narkotik kishte për qëllim të fabrikonte vrasjes të programuar, apo të shkatërronte revolucionin rinor? Cilat janë faktet, që tregojnë se vrasjet politike në SHBA janë kryer kryesisht nga vrasës të robotizuar, dhuratë e CIA-s për popullin amerikan?

Data sheet

pages496
ISBN9879995611873
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë