Ky eshte fundi yne View larger

Ky eshte fundi yne

Krassimir Ivandjiiski BOT0152

New product

Përshkrim i shkurtër Falimentimi arsyet kryesore të krizës ekonomike botërore;?

More details

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9879995611899

1 250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Falimentimi arsyet kryesore të krizës ekonomike botërore; çfarë do të ndodhë nëse Amerikës do ti kthehen të 30 trilionë dollarët që ka shtypur dhe shpërndarë nëpër botë; Depresioni i madh do të eksportojë luftë dhe bashkë me luftën edhe vetë krizën. Cunami i Sumatrës është thjesht përdorimi i armëve tektonike nga ana e SHBA-ve; fillimi i luftës së madhe të gazit dhe lufta e parë ruso-ukrahinase e gazit. Këto tema dhe shumë të tjera trajtohen në librin Ky është fundi ynë.

Data sheet

pages448
ISBN9879995611899
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiValter File