Agharta, kontinenti në qëndër të Tokës - Jashtëtokësorët View larger

Agharta, kontinenti ne qender te Tokes - Jashtetokesoret

HS0030

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri i parë në shqip që trajton temën e kontinentit të fshehur në qëndër të Tokës me banorë të një race të avancuar të ngelur nga humbja e kontinentit të Lemurisë.

More details

998 Items

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Libri i parë në shqip që trajton temën e kontinentit të fshehur në qëndër të Tokës me banorë të një race të avancuar të ngelur nga humbja e kontinentit të Lemurisë. Gjithashtu, në këtë libër me përmbledhje të disa autorëvë, flitet për kontinentet e humbur të Tokës, për Aghartën dhe për Jashtëtokësorët që kanë vizituar Tokën në 350 mijë vjet. Një libër interesant për të gjithë ata që nuk janë aq mendjemëdhenj ose naivë se janë të sigurtë që bota është ashtu si e kanë mësuar në shkollë. Kurrë nuk duhet thene kurrë. A është Agharta Parajsa e krishterë apo xheneti i muslimanëve?