Perralla me princesha Shiko më të madhe

Perralla me princesha

Grup autorësh DA0035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tregime me figura " E bukura dhe bisha" dhe " Bukuroshja e fjetur". Lexo përrallat dhe krijo figura me imazhe të ndryshme. Më shumë se një libër, një botë e mrekullueshme me fantazi dhe magji.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642286

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe16
ISBN9789951642286
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë