Kuajt e vegjel poni

Grup autorësh JB0125

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Librat e mëdhenj me mozaikë përmbajnë nga 8 mozaikë, ku fëmijët do të njihen me kuajt e vegjël, Poni.

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 573

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

25 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mësoni më tepër rreth kuajve poni, në të njëjtën kohë duke luajtur së bashku dhe duke kaluar aventurat e vajzës së vogël me ponin e saj. Vajza i ka kontrolluar thundrat dhe patkonjtë e point të vogël. Po ju fëmijë, a i bashkuat copëzat që t’i dalloni?

Të dhëna

Faqe18
ISBN978 999 56 41 573
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri