Ferma e zhurmshme

Grup autorësh JB0219

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria "Libra me 18 melodi".

Libri ka 18 butona. Duke i shtypur, vogëlushët do të dëgjojnë meloditë dhe do të mësojnë plot fjalë të reja.

485 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240385

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

29 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages8
ISBN9789928240385
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Përmasat280 x 300 mm