Keshtjella e Perrallave View larger

Keshtjella e Perrallave

IA0044

New product

Përshkrim i shkurtër

Na ishte një herë... një aventurë e gjatë, një ëndërr. Mirë se vini në këtë këshjellë magjike, për të zbuluar aventurat fantastike të princit Tristan.

More details

491 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128379

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ndiqni udhëtimin e tij dhe zbuloni përmes të papriturash personazhe magjike: katallan të këqinj, shtriga ziliqare, princesha të bukura, buratin të pabindur e shumë të tjerë. Do të mundet vallë Tristani ta shpëtojë të dashurën e zemrës Marjana? Nëse je trim e hyn në kështjellë, atëherë do ta zbulosh edhe ti...

Data sheet

pages87
ISBN9789928128379
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitover 3 years
Numri i botimeveI parë