Reduced price! Ditari i nje shoku fantastik View larger

Ditari i nje shoku fantastik

Jeff Kinney A-004832

New product

Përshkrim i shkurtër

Te gjithe ata qe e kane lexuar Ditarin e Gregut, autori i kesaj serie fantastike sjell nje tjeter personazh, po aq fantastik. Kete here radhen e ka...Roul Xheferson!

More details

487 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272409

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

"Unë jam Roul Xhefersoni dhe ky është libri im. Tani kam edhe unë ditar si shoku im Gregu.

E titullova librin "Ditari i një shoku fantastik", sepse këto janë fjalët që më thotë gjithnjë babi: Roul, ti je një shok fantastik. Edhe pse ky libër është për mua, do të gjeni shumë Greg në të, sepse ai është shoku im më i ngushtë. Ndonjëherë prindërit më thonë ca gjëra që më bëjnë të mendoj se ata nuk kanë të njëjtin mendim si unë për Gregun. Neve nuk na pëlqen Gregu.

Nejse, shpresoj që libri im t'ju pëlqejë, ngaqë kam punuar shumë për të. dhe uroj që t'i pëlqejë edhe shokut tim, Gregut.”

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages216
ISBN9789928272409
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1