Ditari i Gregut 6 - Secili per vete

Jeff Kinney IA0091

New product

Përshkrim i shkurtër

Greg Hefli i ka punës pisk. Është dëmtuar muri i shkollës dhe Gregu është i dyshuari kryesor. Por çmenduria është se ai është i pafajshëm. Ose pak a shumë. Ditari i Gregut vlerësohet nga USA Today, Publishers Ëeekly dhe Neë York Times i bestseller Nr. 1

More details

470 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928201997

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Autoritetet po i afrohen gjetjes së fajtorit, por kur vendin e godet një stuhi e papritur, familja e Heglit ngecet brenda në shtëpi. Gregu e di se kur të shkrijë bora, ai do të përballet me muzikën por a ka dënim më të keq se të ngecësh brenda me familjen tënde në ditët e pushimit?

VLERËSIME

“Ditari i Gregut” i Jeff Kinney është magjistaari i ri i biznesit të librave”

Parade Magazine

Seria “Ditari i Gregut” është peshku i madh i botimeve tani.

Hollywood Reporter

“Ditari i Gregut” të shpie te nënshtrimi i botës

Time Magazine

“Një nga serialët më të suksesshëm për fëmijë të botuara deri më sot”.

Washington Post

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages234
ISBN9789928201997
Shtëpia botueseCabin forever - Diary of a Wimpi Kid
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1