Ditari i Gregut nr. 8 - Fat i mbrapshte View larger

Ditari i Gregut nr. 8 - Fat i mbrapshte

Jeff Kinney A-002120

New product

Përshkrim i shkurtër

Greg Hefli eshte nje periudhe deshtimesh. Shoku i tij i ngushte, Roul Xhefersoni e ka braktisur dhe te gjesh shoke te rinj ne shkollen 9-vjecare, eshte thuajse e pamundur.  Per te kthyer rroten e fatit, Gregu vendos ti hyje rruges se besimit dhe ti lere vendimet e tij rastesise. Çfare do te ndodhe me fatin e Gregut valle..!!?

479 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272317

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages218
ISBN9789928272317
Shtëpia botueseDiary of a wimpy kid: hard luck
RedaktoriLoredan Bubani
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 20.3
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1