Ditari i Gregut 13 – Dite emocionuese View larger

Ditari i Gregut 13 – Dite emocionuese

Jeff Kinney A-005899

New product

456 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272591

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kur shkolla e Greg Heflit mbyllet për shkak të dëborës, e gjithë lagjja e tij shndërrohet në një fushëbetejë dimërore. Grupet rivale luftojnë për territore, ndërtojnë fortesa masive dëbore dhe bëjnë luftime epike me topa bore. Dhe në qendër janë Gregu dhe miku i tij më i besuar, Roul Xhefersoni.

Bëhet një luftë e ashpër për mbijetesë dhe Gregu me Roulin manovrojnë në katastrofën e lagjes përmes aleancave, tradhtive dhe bandave ndërluftuese. Pasi të shkrijë dëbora, Gregu me Roulin do të shfaqen si heronj? Apo a do të arrijnë që të mbijetojnë, për të parë të nesërmen?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928272591
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1