Ditari i Gregut 4 – ditë qeni View larger

Ditari i Gregut 4 – dite qeni

Jeff Kinney IA0027

New product

Përshkrim i shkurtër

Natyra shpërthen me bukuritë e saj gjatë verës, por Gregu rri i ngujuar brenda, para lojërave me kompjuter. Të gjithë janë të shqetësuar, pasi ai nuk është si gjithë fëmijët e tjerë që luan me shokët jashtë. Në këtë libër, aq të dashur për fëmijët, vijnë debatet në familjen Heffley dhe zgjidhjet që fitojnë në debatet mes tyre dhe Gregut.....

More details

464 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928201607

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Janë pushimet veror, moti është i mrekullueshëm, dhe të gjithë fëmijët po argëtohen jashtë. Po Greg Heffley, ku është? Ai gjendet brenda shtëpisë së tij, duke luajtur video-games, i "vetëburgosur"  brenda katër mureve.

Gregi, i vetëshpallur si një "njeri i izoluar", është duke jetuar larg fantazive të ditëve verore: pa përgjegjësi dhe pa rregulla. Por, nëna e Greg ka një vizion të ndryshëm për një verë ideale ... të mbushur me aktivitete në natyrë dhe shëtitje familjare.

Vizioni i kujt do të fitojë? Apo do të ketë një alternativë tjetër për familjen Heffley që të ndryshohet gjithçka

Data sheet

pages196
ISBN9789928201607
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1