Ditari i Gregut 7 – Mberrijne telashte

Jeff Kinney IA0103

New product

Përshkrim i shkurtër

"Harry Potter liro vendin....."Ky është vlerësimi për serinë e Ditarit të Gregut. Tashmë, keni në duar librin e shtatë: U mbush kupa?! A doni më?!

More details

465 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928201409

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Tani e dimë mirë: Greg Geffley nuk heq dorë kurrë nga dredhitë e tij prej përtaci. Dikush duhet t’ia shpjegojë babait të Gregut.

Në fakt Frank Heffley-i mendon t’ia mbledhë rripat të birit dhe e regjistron në skuadra të ndryshme sportive.

Sigurisht, Gregu u bën bisht me lehtësi përpjekjeve të të të atit për ta ndrequr. Por kur babi i Gregut e kërcënon se do ta çojë në Akademinë ushtarake, Gregu e kupton se duhet të bëjë diçka.... ndryshe do ta pësojë keq.

VLERËSIME

“Liro vendin, Harry Potter.... Ka dalë një seri titujsh të rinj që mbizotërojnë listën e librave bestseller për fëmijë, dhe në ta nuk ka kurrfarë fantazie”.

Andrea Yeats

“Një sukses i madh – për lexuesit ngurrues dhe këdo që kërkon ndonjë libër për të qeshur”.

School Library Journal

Zgjuarsi që luan përsoshmërisht dhe një hero i besueshëm egocentrik

The New York Times

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages218
ISBN9789928201409
Shtëpia botueseDiary of a wimpy kid
RedaktoriLoreda Bubani
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat14 x 20.3
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1