I ri Ditari i nje shoku fantastik Shiko më të madhe

Ditari i Roulit 1 - Ditari i nje shoku fantastik

Jeff Kinney A-004832

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Te gjithe ata qe e kane lexuar Ditarin e Gregut, autori i kesaj serie fantastike sjell nje tjeter personazh, po aq fantastik. Kete here radhen e ka...Roul Xheferson!

Më shumë detaje

487 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272409

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Unë jam Roul Xhefersoni dhe ky është libri im. Tani kam edhe unë ditar si shoku im Gregu.

E titullova librin "Ditari i një shoku fantastik", sepse këto janë fjalët që më thotë gjithnjë babi: Roul, ti je një shok fantastik. Edhe pse ky libër është për mua, do të gjeni shumë Greg në të, sepse ai është shoku im më i ngushtë. Ndonjëherë prindërit më thonë ca gjëra që më bëjnë të mendoj se ata nuk kanë të njëjtin mendim si unë për Gregun. Neve nuk na pëlqen Gregu.

Nejse, shpresoj që libri im t'ju pëlqejë, ngaqë kam punuar shumë për të. dhe uroj që t'i pëlqejë edhe shokut tim, Gregut.”

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe216
ISBN9789928272409
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka