Ditari i Gregut 9 - Comeni ne shtepi View larger

Ditari i Gregut 9 - Comeni ne shtepi

Jeff Kinney A-002626

New product

Përshkrim i shkurtër

Një udhëtim me familjen, mendohet si një ngjarje shumë dëfryese.....me përjashtim të rastit kur je me Heflet. Ky libër është një bombë për lexuesit ngurrues dhe këdo që kërkon një libër për të qeshur pa fund..!

472 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272331

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages126
ISBN9789928272331
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1