I ri E fshehta e valixhes se vjeter Shiko më të madhe

E fshehta e valixhes se vjeter

Viktor Canosinaj A-003922

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një ditë, në breg të detit, një djalë dhe qeni i tij gjejnë një valixhe të vjetër, brenda së cilës ndodhet një e fshehtë që do të ndryshojë plotësisht jetën e tyre. Për shkak të kësaj të fshehte ata nisin një sërë aventurash dhe marrin një arrati të gjatë drejt vendesh të panjohura, duke krijuar miqësi të reja dhe duke provuar forcën e karakterit të tyre. Çfarë fshihej vallë brenda në valixhe...?

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928453136

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

                                        

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe116
ISBN9789928453136
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat16.1 x 23.6