Historite e xhaxha Tonit - Ne kerkim te Dodose se Madh View larger

Historite e xhaxha Tonit - Ne kerkim te Dodose se Madh

Peter Holeinone A-005200

New product

Përshkrim i shkurtër

"NË KËRKIM TË DODOSË SË MADH: Tomi dhe Peni, dy miq të pandarë, një ditë të bukur nisen për pushime në detet e Jugut, ku përjetojnë aventura të pazakonta…"

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287519

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages64
ISBN9789928287519
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1