Historite e xhaxha Tonit - Margaritari i madh View larger

Historite e xhaxha Tonit - Margaritari i madh

Peter Holeinone A-005199

New product

Përshkrim i shkurtër

"MARGARITARI I MADH: Në zemër të pyllit jetojnë Tomi dhe Peni, dy miq të pandarë, që një ditë do të përjetojnë një aventurë fantastike…"

300 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287502
Viti i botimit2020

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages64
ISBN9789928287502
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1