Vampiri i vogël 13 dhe komploti i lig View larger

Vampiri i vogël 13 dhe komploti i lig

Angela Zomer-Bodenburg A-004842

New product

Përshkrim i shkurtër

Antoni ka rënë në gjurmët e një komploti të lig kundër miqve të tij vampirë. Ka bindjen se vampiri i "ri" misterioz, Igno fon Rant, që së shpejti pret të fejohet me teto Dorotinë, nuk është ai që shfaqet. Po si do ta ndalin Antoni, Ana dhe vampiri i vogël keqdashësin Igno fon Rant që të vërë në jetë qëllimet e tij mizore?

 

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621674
Viti i botimit2012

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages137
ISBN9789995621674
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiViola Bazelli