Nje shtrige ne kuzhine: Shkolla magjike View larger

Nje shtrige ne kuzhine: Shkolla magjike

Sally Sanders A-004712

New product

505 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303035

690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Një shtrigushe simpatike, e cila adhuron të merret me gatime, duhet të shpëtojë botën nga një grup alkimistësh adoleshentë, por këtë mund ta realizojë vetëm përmes recetave që mëson në një akademi të vërtetë magjie.

Kjo është Witch in the kitchen (Një shtrigë në kuzhinë), libër me ngjyra dhe ilustrime të gjalla, tepër përfshirës dhe plot receta “magjike”, që çdo lexuese e re mund t’i riprodhojë lehtësisht.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages128
ISBN9789928303035
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 7 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1