Historite e xhaxha Tonit - Te fshehtat e anijes fluturuese View larger

Historite e xhaxha Tonit - Te fshehtat e anijes fluturuese

Peter Holeinone A-005198

New product

Përshkrim i shkurtër

"Të fshehtat e anijes fluturuese : Kjo histori flet për një aventurë të jashtëzakonshme, që do t’i çojë Tomin dhe Penin, dy miq të pandarë, larg prej qetësisë së fshatit të tyre."

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287496

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages64
ISBN9789928287496
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1