Historia e llambes se Aladinit - p View larger

Historia e llambes se Aladinit - p

Peter Holeinone BDI0093

New product

Përshkrim i shkurtër

Ilustrimet e gjalla dhe të gëzueshme shpalosin botën magjepsëse të përrallës, pjesë e së cilës çdo fëmijë dëshiron të jetë.

More details

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992731086
Viti i botimit2007

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në vendet e largëta të Lindjes ishte një djalë, që quhej Aladin. Kjo është historia e tij dhe e një llambe të magjishme, të cilën, edhe sot e kësaj dite, janë të shumtë ata që do të donin ta gjenin. Përveç kësaj historie mbresëlënëse dhe enigmatike, në këtë libër janë përfshirë edhe histori të tjera po kaq të bukura si: Ali Baba me dyzet hajdutë; Shahu papagall; Kalifi lejlek etj.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages50
ISBN9789992731086
RedaktoriSeverino Baraldi (il.)
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-3 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAna Sheldia