Perralleza dhe vjersha per vogelushe View larger

Perralleza dhe vjersha per vogelushe

Annalisa Lay A-004784

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është hartuar për fëmijë nga 1 deri në 3 vjeç. Për ta janë edhe këto përralla të shkurtra, me pak tekst, me fjalë të thjeshta e nganjëherë me rimë. Atyre u kushtohen edhe plot vizatime të mrekullueshme. Lexim të këndshëm të rriturve! Ëndrra të ëmbla vogëlushëve! Nuk ka vlerësime

496 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928287304

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages94
ISBN9789928287304
Published year2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1