Reduced price! 100 Vjet Pavaresi Kombetare View larger

100 Vjet Pavaresi Kombetare

A. Meksi/ Xh. Lleshi BUE096

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky album është ideuar enkas me rastin e 100 vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë nga historiani dhe ish-kryeministri Aleksandër Meksi dhe studiuesi Xhevahir Lleshi. Ky botim është një dhuratë e denjë për ata që duan ta kalojnë për pak aste historinë e vendit të shqiponjave: Libri është botim luksi në dy gjuhë; shqip dhe anglisht dhe ndjek me përpikmëri të gjitha momentet e mëdha të shtetndërtimit gjatë një shekulli

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Viti i botimit2012

4 000 Lekë

-20%

5 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages285
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër