Reduced price! Atlas themelor i fizikës dhe i kimisë View larger

Atlas themelor i fizikes dhe i kimise

Grup autorësh BAO0511

New product

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108196
Viti i botimit2017

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages96
ISBN9789989108196
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLatif Ajrullai