First 1000 words Shiko më të madhe

First 1000 words

Grup autorësh ISO0011

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Botime IRISOFT EDUCATION sjell para lexuesve te vegjël, të cilët kanë dëshirë të nisin hapat e para drejt mësimit të gjuhës angleze, librin “First 1000 Words”.

Më shumë detaje

892 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Irisoft Education
ISBN9789928439116

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth librit

Nëpërmjet figurave e vizatimeve, që fëmijët i kanë aq shumë për zemër, ata do të fillojnë të mësojnë fjalët e para, e kështu dora-dorës, do të hynë në botën e madhe të gjuhës dhe kulturës angleze. Janë prindërit ata që do të ndihmojnë fëmijët e tyre që të gëzojnë duke shfletuar këtë libër dhe kështu të gjithë në familje mund dhe duhet të fillojnë të flasin edhe këtë gjuhë së bashku.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe94
ISBN9789928439116
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmosha4-8 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë