Aventura magjie per femije – set me 2 libra

Grup autorësh SET0048

New product

Përshkrim i shkurtër

Këto dy libra kanë shënuar rekorde në listat e shitjes së librit për fëmijë në platformat botërore; prandaj po rekomandojmë librin “Kafshët fantastike” të Joanne Roëlind dhe “Nevermur” të Jessica Toënsend, të cilët kanë ardhur në shqip së fundi.

More details

998 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 800 Lekë

-10%

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me dy libra përmban:

“Kafshët fantastike” nga Joanne K. Rowling

Kafshët fantastike dhe ku mund të gjenden – vepër e J. K. Roëling, autore e librave të Harry Potterit, e dashur dhe e njohur për të gjithë lexuesit në botë, shënon debutetin e saj si skenariste. Një dhuratë e përsosur për bibliotekën e çdolloj lexuesi, qoftë një fans I hershëm ose i ri në botën magjike.

“Nevërmur Sprovat e Morigana Krout nga Jessica Townsend

“Nevërmur” i Jessica Townsend-it: Spriovat e Morigana Krout nuk është thjesht një debutim i jashtëzakonshëm. Tërheqës, magjepsës, dhe i shkruar në mënyrë të mrekullueshme, ky libër sjell një aventurë të jashtëzakonshme që me siguri do të bëhet libri i preferuar për shumë lexues..” - Trenton Li Stjuart, autor bestseller i serisë Mysterious Benedict Society

Data sheet

Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë