Seria “Perralla qe tregohen nga te rriturit”

Grup autorësh BAO0484

New product

Përshkrim i shkurtër

Përrallat e zhvillojnë ndjeshëm fantazinë dhe shprehinë e fëmijës tuaj prandaj në këtë set do të gjeni plot 40 përralla, ku secili prej pesë vëllimeve përmban nga 8 përralla: me fantazi, me magji, me kohë të vjetra, me mister, përralla fantastikedhe përralla para gjumit. Bëjeni magjike bibliotekën e fëmijës tuaj me këto 5 libra! Seti është i rekomanduar për fëmijë të moshës 3-6 vjec. Bukinist e sjell në një ofertë të veçantë për ju.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

2 900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me pesë libra përmban:

1. "Përralla që të futin të dridhurat", të cilin e gjeni tek linku:

Tetë përralla që të futin dridhmat, plot mistere dhe ankthe, shkruar kryesisht për të rriturit, që t'ua tregojnë fëmijëve në mbrëmje e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

2. "Përralla të kohëve të vjetra", të cilin e gjeni tek linku:

Tetë përralla për kohët e vjetra, të mbushura me bëma heronjsh, shkruar kryesisht për të rriturit, që t'ua tregojnë fëmijëve në mbrëmje e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

3. "Përralla të së ardhmes", të cilin e gjeni tek linku:

Tetë përralla për kohët e ardhme, plot fantazi, aventura dhe humor, shkruar kryesisht për të rriturit, që tua tregojnë fëmijëve në mbrëmje e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

4. "Përralla Fantastike", të cilin e gjeni tek linku:

Tetë përralla fantastike, plot me zana e magji, shkruar kryesisht për të rriturit, që t'ua tregojnë fëmijëve në mbrëmje e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

5. "Përralla para gjumit", të cilin e gjeni tek linku:

Pesë përralla të mrekullueshme dhe argëtuese, shkruar kryesisht për të rriturit, që t'ua tregojnë fëmijëve para gjumit e të nxitin dëshirën e tyre për të lexuar.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë