Set me libra me tinguj dhe loje

Grup autorësh BAO0477

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë set për vogëlushët vijnë botime dhe lodra zbavitëse me muzikë që edukojnë fëmijën tuaj sipas modeleve edukative për matjen e orës, loja me kafshët e fermës dhe modelimi i sjelljes së doktorit me pacientin. Pakoja rekomandohet për fëmijë të moshës deri në 3 vjeç, por edhe më lart. Bukinist e sjell në një ofertë të veçantë për ju. Bukinist jep një ofertë të veçantë për ju.

More details

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

3 105 Lekë

-10%

3 450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Seti me tre libra përmban:

1. "Mos ki frikë, Nuk ke grip!", të cilin e gjeni edhe tek linku:

Ju fëmijë do ta pëlqeni shumë këtë doktor. Ai është aq i dashur me pacientët e tij të vegjël. Ndihmojeni doktorin duke përdorur stetoskopin magjik.

2. "Ora folëse", të cilin e gjeni edhe tek linku:

Në këtë libër do të gjeni 12 tinguj gazmorë, me melodi argëtuese për fëmijët. Vendose në kyçin e dorës dhe shtyp butonat për të dëgjuar tingujt qesharakë dhe meloditë. Ajo të mëson që të tregosh orën dhe njëkohësisht të kujton se çfarë ke për të bërë.

3. "Libri i madh i fermës, Tableta e zgjuar", të cilin e gjeni edhe tek  linku:

Kjo është një enciklopedi modern me një tabletë inteligjente për fëmijët! Përmban njohuri interesante rreth kafshëve të fermës. Fëmijët mund ta heqin tabletën lehtësisht nga libri dhe mund të luajnë me të!

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë