Cmim i reduktuar! Seria “Shtyp butonin te me degjosh” Shiko më të madhe

Vetëm online

Seria “Shtyp butonin te me degjosh”

Grup autorësh JB0268

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Macja, qeni, makina, treni janë katër prej gjërave të para me të cilat duhet ti mësojmë vogëlushët tanë sepse mjaulima, lehja dhe zhurmat mund ti trembin ata. Ekspertët rekomandojnë që ne duhet ti përgatisim paraprakisht fëmijët tanë që të mos ndjejnë frikë në momentet e komunikimit në jetën reale. Ky set është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 0-3 vjeç

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me katër libra përmban

1. “Mjauu!, të cilin e gjeni edhe tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë mjaullitjen e maces.

2. “Treni i kaltër”, të cilin e gjeni tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë çaf çufet e trenit të kaltër.

3. “Hamm!”, të cilin e gjeni tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë lehjen e qenushit.

4. “Vetura e verdhë”, të cilin e gjeni tek linku:

Nëse shtypin butonin, vogëlushët do të dëgjojnë borinë e veturës së verdhë.

Të dhëna

VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë