Cmim i reduktuar! Seria “Përgatitem për shkollë” Shiko më të madhe

Seria “Pergatitem per shkolle”

Grup autorësh JB0266

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse doni të ndiheni të sigurtë dhe të qetë para se fëmija juaj të ulet në bankat e shkollës, këto libra do t’iu vijnë në ndihmë për të mësuar format, numrat dhe ushtrimet logjike, përmes një mënyrë didaktike të lehtë dhe zbavitëse. Seti me tre libra ju krijon mundësinë ju si prindër që të punoni vetë me fëmijën për zhvillimin e tij. Seti është i rekomandueshëm për fëmijë të moshës 4-6 vjeç, prandaj e rekomandojmë edhe për kopshtet

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

675 Lekë

-10%

750 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me tre botime përmban:

1. “Mëso të kundërtat duke u zbavitur”, të cilin e gjeni tek linku:

Librat e serisë "Përgatitem për në shkollë" përmbajnë ushtrime që e ndihmojnë fëmijën të fitojë njohuritë themelore aq të nevojshme për zhvillimin e tij.

2. “Mëso format duke u zbavitur”, të cilin e gjeni tek linku:

Librat e serisë Përgatitem për në shkollë përmbajnë ushtrime që e ndihmojnë fëmijën të fitojë njohuritë themelore aq të nevojshme për zhvillimin e tij.

3. “Mëso të numërosh duke u zbavitur”, të cilin e gjeni tek linku:

Librat e serisë "Përgatitem për në shkollë" përmbajnë ushtrime që e ndihmojnë fëmijën të fitojë njohuritë themelore aq të nevojshme për zhvillimin e tij.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë