Cmim i reduktuar! Seria “Shih dhe gjej” Shiko më të madhe

Seria “Shih dhe gjej”

Grup autorësh JB0261

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këto dy libra do të jenë miqtë më të dashur të vogëlushëve tuaj për tu njohur me natyrën dhe me kafshët. Këto botime janë plot ngjyra, dhe të kuruara në aspektin didaktik për të ndihmuar në zhvillimin psiko-social të fëmijëve të moshës 0-3 vjeç.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra, përmban:

1. “Ferma e argëtimit”, të cilin e gjeni tek linku:

Dy përrallëza me dritare që u zhvillojnë vogëlushëve aftësinë vëzhguese.

2. “Loja e kafshëve”, të cilin e gjeni tek linku:

Edhe në këtë botim janë ndërtuar dy përralla me dritare që u zhvillojnë vogëlushëve aftësinë vëzhguese.

Të dhëna

VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë