I ri Misteret e princeshave të bukura, set me 4 libra Shiko më të madhe

Misteret e princeshave te bukura, set me 4 libra

Grup autorësh BOM0136

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Këto libra janë përzgjedhur për vajza që nisin të kenë misteret e tyre, të ndërtojnë botën e tyre, dhe të shfaqen të rezervuara në raport me të tjerët. Dy librat e Frances Burnett, “Kopshti i fshehtë” dhe “Princesha e vogël”, “Rebeka” dhe “Etika për vajza” janë pjesë e një seti për të tilla lexuese....

Më shumë detaje

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth setit

1. “Kopshti i fshehtë” nga Frances Burnett. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

2. “Princesha e vogël” nga Frances Burnett. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

3. “Etika për vajzat” nga V. Ivanova. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

4. “Rebeka” nga Kate Wiggin. Vetëm këtë libër mund ta porositësh te linku KËTU.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë