I ri Në ishullin e fantazive me piratët set 4 libra Shiko më të madhe

Ne ishullin e fantazive me piratet set 4 libra

Grup autorësh BOM0133

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historitë që gjenden në këto katër libra vështirë t’i gjejmë gjetkë. Në këto romane do të gjeni histori me arratisje, me personazhe që janë piratë, që jetojnë nëpër ishuj. Prandaj, i kemi adresuar për lexuesit e vegjël në kohë pushimesh, teksa kalojnë kohën në bregdet.....

Më shumë detaje

1000 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth setit

1.”Fantazma dhe plani 3 + 4” nga Petro Marko. Vetëm këtë libër porosite te linku KËTU.

2. Ishulli misterioz, vëll. I nga Zhyl Verni. Vetëm këtë libër porosite te linku KËTU.

3. Ishulli misterioz, vëll. II, nga Zhyl Verni. Vetëm këtë libër porosite te linku KËTU.

4. Piratët e Malajzisë nga Emilio Salgari. Vetëm këtë libër porosite te linku KËTU.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë