Reduced price! Winx- Pushimet magjike View larger

Winx- Pushimet magjike

Iginio Straffi BUE424

New product

Përshkrim i shkurtër

Blumi është me pushime në Gardenia dhe asaj i mungojnë shoqet e saj. Falë një dhurate të veçantë, "Lules Magjike", ajo do të arrijë të ruajë kontaktet me miket e saj dhe së bashku me to, do të krijojë një aventurë speciale të re. Në këtë libër lexueset tona të vogla do të shijojnë shoqërinë e Uinksave në distancë.

917 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928030931

598 Lekë

-8%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages148
ISBN9789928030931
Shtëpia botueseUegen
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAlma Gjinaji