Reduced price! Vogëlushja e Hënës së Gjashtë View larger

Vogelushja e Henes se Gjashte

Moony Witcher PE0146

New product

Përshkrim i shkurtër

“Vogëlushja e Hënës së Gjashtë” është vëllimi i parë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Aventurat e Ninës janë magjike pasi edhe personazhet janë të tillë, sidomos gjyshi Misha, një alkimist i famshëm. Me ndihmën e tij, Nina do të gjejë Hënën e Gjashtë

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789995628383

480 Lekë

-20%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në këtë përshkruhen aventurat e Ninës, personazhi kryesor, një vogëlushe trupimët dhe mendjemprehtë që trashëgon nga gjyshi i saj Misha, një alkimist me nam, aftësi magjike.

Falë një morie sendesh që gjyshi i le trashëgim, Nina do të arrijë të zbulojë Hënën e Gjashtë, një planet i përshkruar me aq mjeshtëri nga autorja.

Data sheet

pages200
ISBN9789995628383
Published year2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani