Nina dhe Numri i Artë View larger

Nina dhe Numri i Arte

Moony Witcher PE0150

New product

Përshkrim i shkurtër

Nina dhe Numri i artë është vëllimi i pestë i serisë së librave për fëmijë të autores Moony Witcher. Cili është misioni i ri i Ninës dhe miqve të saj, lufta me armiqtë e betuar dhe pasionet e zemrës

More details

501 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928162922

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

6 other products in the same category:

More info

Bota është e sigurt: Nina dhe shokët e saj e mundën Karkon Ka të Artin, i cili tashmë është shndërruar në një statujë të ngurtë dhe pa jetë.

Venecia është rikthyer në jetën e saj të qetë, deri natën kur Nina, papritur, vë re që ylli në pëllëmbën e dorës së saj fillon të ndryshojë ngjyrë.

Është fillimi i një misioni të ri dhe të pamundur, gjatë të cilit vajza do të ndeshet jo vetëm me armiqtë e saj të betuar, por dhe me turbullimet e para tinëzare të zemrës.

Data sheet

pages200
ISBN9789928162922
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAlbana Nexhipi