Zemerimi i dimrit plak View larger

Zemerimi i dimrit plak

Konstantin D. Usinskij BUE222

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është ndër veprat më të dashura për fëmijë të shkruara nga poeti rus Konstantin D. Usinskij dhe përkthyer me mjeshtri nga Nasi Lera. Ky libër vjen si një zgjidhje fantastike për fëmijët që kanë filluar të futen në botën e përrallave vetë përmes leximeve të autorëve klasikë

893 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Viti i botimit2010

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages24
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit9-vjeçare
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNasho Jorgaqi