Cmim i reduktuar! Winx- Pushimet magjike Shiko më të madhe

Winx- Pushimet magjike

Iginio Straffi BUE424

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Blumi është me pushime në Gardenia dhe asaj i mungojnë shoqet e saj. Falë një dhurate të veçantë, "Lules Magjike", ajo do të arrijë të ruajë kontaktet me miket e saj dhe së bashku me to, do të krijojë një aventurë speciale të re. Në këtë libër lexueset tona të vogla do të shijojnë shoqërinë e Uinksave në distancë.

920 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928030931

520 Lekë

-20%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe148
ISBN9789928030931
Titulli origjinalUegen
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAlma Gjinaji