Winx- Nata magjike e muzes

Gabriella Santini BUE423

New product

Përshkrim i shkurtër

Një natë të mbizotëruar nga forcat e errëta, Muza dhe Galatea zhduken nga Alfea pa lënë asnjë gjurmë. Do të gjenden duke u përballur me të panjohurën, në një dimension misterioz dhe të pabesueshëm. Për t'i rigjetur, Winksat duhet të tregojnë durim dhe guxim, duke shteruar të gjitha burimet e tyre magjike.

206 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928030849

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages214
ISBN9789928030849
Shtëpia botueseUegen
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAlma Gjinaji