Winx- Nata magjike e muzës Shiko më të madhe

Winx- Nata magjike e muzes

Gabriella Santini BUE423

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një natë të mbizotëruar nga forcat e errëta, Muza dhe Galatea zhduken nga Alfea pa lënë asnjë gjurmë. Do të gjenden duke u përballur me të panjohurën, në një dimension misterioz dhe të pabesueshëm. Për t'i rigjetur, Winksat duhet të tregojnë durim dhe guxim, duke shteruar të gjitha burimet e tyre magjike.

205 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928030849

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe214
ISBN9789928030849
Titulli origjinalUegen
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAlma Gjinaji