Planeti yne

Grup autorësh BOT0260

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri "Planeti ynë" është pjesë e koleksionit "Zbulimet e para"

More details

487 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002228

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Fëmijët do të zbulojnë përmes këtij libri tiparet e ndryshme të planetit tonë, një udhëtim i mahnitshëm do t'i çojë nëpër oqeane, male, pyje, shkretëtira dhe pole... Do të mahniten nga peizazhet, shumëllojshmëria e bimeve dhe pemëve, sigurisht edhe nga kafshët që jetojnë në këto zona! Ky libër do t'i ndihmojë të kuptojnë më mirë botën që i rrethon.

Falë tekstit të shkurtër e të kapshëm dhe figrave të jashtezakonshme, ky libër plot ilustrime zbavitëse, është i përkryer për nje qasje të parë drejt Nënës Natyrë.

Data sheet

pages37
ISBN9789928002228
Shtëpia botueseBota Shqiptare
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri